Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Zwycięzcy Wakacyjnej Ligii Piłkarskiej w Łapach wyłonieni !

dodano 2016-08-25 12:01 w kategorii: Powiatowe

Po raz kolejny , między innymi dzięki Zarządowi Miejsko-Gminnemu Sojuszu Lewicy Demokratycznej odbyły się finały V Wakacyjnej Ligii Piłkarskiej 2016 r. w Łapach Nagrody za I miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobyła drużyna FC Tiger , która w dwumeczu pokonała zespół Piekielna Jedenastka 6:5 oraz 4:2.
W kategorii gimnazjalnej nie mieli sobie równych zawodnicy z FC Goryle , którzy także dwukrotnie pokonali Orzeł Szołajdy 5:2 i 10:1. Nagrody indywidualne dostali zdobywcy największej ilości bramek w kategoriach : Jakub Demiańczuk (szkoły podstawowe) oraz Daniel Malinoś (gimnazja)
Tradycyjnie uczestnicy turnieju uczcili pamięć swoich rówieśników pod pomnikiem poświęconym Bohaterskim Dzieciom Polskim