Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Agnieszka Nazaruk-Zdanuczyk

Opis

Nie ma wolności, bez aktywności – te słowa wypowiedziane na II Kongresie Kobiet Polskich stały się moim mottem. Aby działać na rzecz równości kobiet i mężczyzn we wszystkich dziedzinach życia zostałam członkiem Forum Równych Szans i Praw Kobiet. Aby mieć wpływ na bardziej przyjazny świat jestem członkiem Rady Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Białymstoku w kadencji 2009-2013 (powołana spośród kandydatów wskazanych przez Wojewódzką Komisję Dialogu Społecznego). Społecznie działam także w swoim Zakładzie pracy w związkach zawodowych , jako wiceprzewodnicząca Rady OPZZ Województwa Podlaskiego i w Stowarzyszeniu “Aktywne Osiedle” (chęć niesienia pomocy innym i aktywność związkową zaszczepił we mnie ojciec). Mąż Krzysztof-stojący twardo na ziemi, a zarazem dzielący moje pasje i wspierający w realizacji marzeń, syn Sebastian 17 lat i córka Dominika 11 lat.

Moje zainteresowania to: Kultura (magister pedagogiki kulturoznawczej), teatr (instruktor teatralny) sztuka, taniec, sport i obserwowanie ludzkich zachowań (studia podyplomowe w zakresie mediacji sądowej i HR). Moje doświadczenie zawodowe związane jest z pracą sprzedawcy, najdłużej w administracji (od 15 lat w państwowej instytucji publicznoprawnej), instruktora teatralnego i wychowawcy kolonijnego oraz z kulturą i polityką społeczną .

Wiceprzewodnicząca Rady OPZZ Województwa Podlaskiego, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej SLD w Białymstoku, Wiceprzewodnicząca Forum Równych Szans i Praw Kobiet w Białymstoku.

Kontakt

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem